Jdi na obsah Jdi na menu
 


The Sims: Livin' Large

A ještě malý cheat pro datadisk k této megahře:

   Stiskněte při hře [Ctrl]+[Shift]+[Alt] a napište HISTORY.


Napište "rosebud" a potom "!;!;!;!;" - za každý vykřičník dostanete 1.000$.


>> Většina cheatů z originálu funguje i zde.


1) Plné vlastnosti : vytvořte si Simíka jako absolutní nulu (nulová aktivita,     nulová příjemnost atd.). Pak ho nechte vypít žlutý lektvar. Tím dojde k       převrácení osobnosti a hle - všechny vlastnosti má nastaveny na 10.


2) 99 sousedství : (tento postup zahrnuje změnu herních souborů. Proto si        všechny, kterých se to týká, raději předem zálohujte). Vstupte do adresáře     se hrou a zkopírujte si soubor "TemplateUserData" na Plochu. Přejmenujte      soubor na "UserData" a k němu připojte číslo od "6" do "99" - podle toho,     kolik sousedů chcete, aby ve hře vaší Simíci měli.

               (tipy poslal Michal Madleňák - MadlaThePirat@quick.cz)


3) Nápoje :


   Modrý nápoj        - Doplní 3 z vlastností sima např.: Hunger, Room, Energy

   Světlezelený nápoj - Ubere všechny vlastnosti sima

   Červený nápoj      - Nápoj lásky

   Fialový nápoj      - Udělá ze sima monstrum, které na co sáhne, to rozbije                         (jen na chvíli). Nic moc.

   Oranžový nápoj     - neviditelnost

   Žlutý nápoj        - vlastnosi otočí. Např. máte "neat" 3 body, vypijete                           žlutý lektvar a máte "neat" 7 bodů.


   Poznámka : je potřeba vlastnit laboratoř.

                  (nápoje poslal Vítek Zvoníček - Vitek.Zvonicek@seznam.cz)

                  (a doplnil Tomáš Hora - HTomH@seznam.cz)


4) Další nápoje :    


   Tmavě Zelený - zlý klon, ale chvíli se to s nim vydržet dá a pak vás začne                    buzerovat a pomlouvat ! Nic moc.

   Žlutý        - je dost good, protože přidá "personality" nebo je akorát                      promíchá absolutně nahodně, do plusu i do minusu ! Dobrý !


   Za použití cheatu MOVE_OBJECT ON si najeďte na okraj pozemku odkud            vycházejí lidé, pouze na to políčko (je tam beton) a označte jej jako když     ho chcete vzít do ruky a máte v ruce Portal, odkud vylézají SIMOVÉ a kam      také zacházejí, takže si ho můžete dát, kam je libo. Ultra gooood!!!!!!!

         (poslal V. Kamas - Dreamer_OF_Eva@Centrum.c)


5) Sociální skilly jsou nyní klíčové. Sestavte si domky obklopené sousedy,       kteří budou klepat na vaše dveře, kecat s vašimi simáky a zvyšovat jim tak     sociální atributy.