Jdi na obsah Jdi na menu
 


Simíci nám vystudovali, v druhém datadisku se také pořádně pobavili a jejich bankovní konta zejí prázdnotou, a tak se nám v příštím expansion packu vrhnou do podnikání.

 

Budou moci otevírat vlastní obchody - například butiky, obchody s elektronikou, s květinami a nebo s nábytkem ale také salóny krásy, restaurace nebo noční bary (ještě aby se tady rozjel obchod s „bílým masem“).

 

Vybrat si budou moci ten druh podnikání, který jim bude nejvíce vyhovovat. Mohou prodávat zboží přes internet nebo si otevřít skutečný obchod a to jak na obecním pozemku, tak přímo ve svém domě.

 

Bude jen a jen na vás, jestli váš Simík bude pečlivě vybírat zboží k prodeji svědomitě a půjde na odbyt a nebo zůstane ležet na skladě. Nesmíte zapomenout zdobit svůj obchod ke spokojenosti zákazníků, pečlivě najímat a školit nové zaměstnance či všechnu práci oddřít sám za ně. Ušetříte tak sice peníze za mzdy, ale času na zábavu mít mnoho nebudete a navíc v případě neúspěchů se nebude na koho vymlouvat. Jistě, sedět si pohodlně doma u televize, a řízení podniku nechat na zaměstnancích a jen čekat (možná marně) až se pohrnou simleony je určitě milejší varianta, ale mohlo by se také stát, že budete i tu televizi z finančních důvodů nuceni prodat.

 

    

Americký a německý leták, poutající na nový datadisk

 

Firmy se dokonce budou i dědit z generace na generaci a váš podnik nemusí být jen prosperující, ale také velmi slavný.

 

Důležitou novinkou bude odjezd sima na obecní pozemek, protože čas bude běžet dál a nebude rozdílný při odjezdu z obecního pozemku a návratu domů. Jak to chce ale Maxis vyřešit se zbylými členy domácnosti a čeho se nakonec dočkáme, je prozatím ve hvězdách.

 

Simíci budou moci různé předměty nejen prodávat, ale také vyrábět. Co a jak bude možné udělat závisí na jejich talentu (ten můžete samozřejmě vypracovávat) a aspiraci.


S trochou štěstí se můžeme těšit na to, že naši simíci budou vyrábět hračky, oblečení, různé dekorace nebo roboty, kteří budou mimo jiné třeba i pomáhat s domácími úkoly.

V novém datadisku si zkrátka Simíci budou moci přijít na pořádné množství Simoleonů, pokud budou snaživě pracovat.

 

Datadisk zřejmě ponese v angličtině konečný název Open for business a těšit se na něj můžeme na jaře 2006.